Şahin, Güzelyurt MYO Çalışanlarıyla Buluştu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, Güzelyurt Meslek Yüksekokulu personeli ile Karballa Otel’de bir araya geldi.

Tamamlanmak üzere olan eğitim-öğretim döneminin değerlendirildiği toplantıda, yeni döneme dair planlar ve hazırlık çalışmaları gözden geçirildi. Okulun fiziki ihtiyaçları başta olmak üzere, eğitim-öğretimle alakalı tüm donanımlarının olabilecek en iyi seviyeye getirildiğini belirten Rektör Şahin, samimi gayretlerle hem öğrenciler, hem de personel için en iyi eğitim-öğretim ortamlarını oluşturmaya gayret ettiklerini belirtti. Hayatta karşılığı olan bölüm ve programlarla büyümeye çalıştıklarını ve Güzelyurt’ta da bu şiarla çalıştıklarını vurgulayan Prof. Şahin, “Okulumuzda çalışmalar verimli şekilde devam ediyor. Belli aralıklarla çalışma arkadaşlarımızla bir araya geliyor hem gündemimizi istişare ediyor, hem de anlamlı zaman geçiriyoruz” dedi.

Güzelyurt MYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Ünlü, mevcut dönemde üretilen çalışmalar ve yeni dönem için hazırlıklarını yaptıkları projelere dair Rektör Şahin’i bilgilendirdi.  

9288